• پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

پیش بینی هوش مصنوعی درباره ترامپ : انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به نفع جو بایدن است

 پیش بینی هوش مصنوعی درباره ترامپ : انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به نفع جو بایدن است

پیش بینی هوش مصنوعی درباره ترامپ | هوش مصنوعی نشریه اکونومیست می‌گوید ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا از جو بایدن شکست می‌خورد.

آمار مربوط به پیش بینی هوش مصنوعی نشان می‌دهد که در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا احتمال شکست رئیس جمهور کنونی و شانس پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها وجود دارد. نشریه اکونومیست آمار پیش بینی انتخابات آمریکا و اطلاعاتی پیرامون نحوه کار هوش مصنوعی را منتشر کرده است.

این هوش مصنوعی برای پیش بینی نتایج انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا از پارامترهای مختلفی استفاده می‌کند که یکی از این پارامترها، نظرسنجی‌ها در کشور آمریکاست. علاوه بر آراء مردمی، رای الکترال نیز برای پیروزی در انتخابات ایالات متحده آمریکا اهمیت زیادی دارد. اما رای الکترال برخلاف رای مردمی‌ می‌تواند منجر به انتخاب رئیس جمهور شود. به عنوان مثال در انتخابات سال ۲۰۱۶ هیلاری کلینتون نسبت به رقیب خود رای مردمی بیشتری را کسب کرد، اما سرانجام رای الکترال باعث شکست او شد و به این ترتیب دونالد ترامپ توانست رئیس جمهور آمریکا شود.

پیش بینی هوش مصنوعی درباره ترامپ

از این رو در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا توجه ویژه‌ای به رای الکترال شده و در اکثر مدل سازی‌ها چنین پارامتری درنظر گرفته شده است. بر اساس پیش بینی هوش مصنوعی، جو بایدن در انتخابات پیش رو پیروز می‌شود. هر نامزدی که قادر به کسب حداقل ۲۷۰ رای الکترال باشد، رئیس جمهور خواهد شد. با آنکه مدل اکونومیست ۳ ماه پیش ترامپ را پیروز میدان نشان می‌داد، اما با گذشت زمان این آمار تغییر پیدا کرد.

آمارها نشان می‌دهند که رای الکترال نامزد دموکرات‌ها به ۳۴۶ و جمهوری خواهان به ۱۹۲ رسیده است. هر چند این آمار و ارقام تا پیش از انتخابات آمریکا تغییر خواهد کرد، بنابراین باید منتظر پیش بینی‌های بعدی بمانیم.

0

پریسا فولادی

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *