• شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹

دانلود بازی Borderlands The Handsome Collection در اپیک گیمز رایگان شد

 دانلود بازی Borderlands The Handsome Collection در اپیک گیمز رایگان شد

دانلود بازی Borderlands The Handsome Collection از طریق فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد. این چندمین عنوان محبوبی است که Epic Games‌ آن را رایگان می‌کند.

فروشگاه اپیک گیمز طی هفته‌های اخیر، تلاش می‌کند هر هفته یک عنوان محبوب و بزرگ را برای دانلود رایگان در دسترس کاربران قرار دهد. همین چند وقت پیش بود که شاهد قرارگیری بازی GTA V به صورت رایگان در این سایت بودیم. سپس نوبت به بازی Civilization رسید که یک هفته رایگان در دسترس باشد. اکنون دانلود بازی Borderlands The Handsome Collection به صورت رایگان در اختیار کاربران این فروشگاه قرار گرفته است.

این عنوان در واقع شامل مجموعه بازی‌های اول شخص بردرلند می‌شود. دو عنوان Borderlands و Borderlands 2 همراه با بسته‌های الحاقی، چند DCL و Borderlands: The Pre-Sequel همگی به صورت رایگان در اختیار شما خواهند بود. برای دانلود این بازی فقط تا روز پنجشنبه ۱۵ خرداد ماه زمان دارید.

دانلود بازی Borderlands The Handsome Collection

برای دانلود رایگان این بازی، ابتدا باید از طریق نرم افزارهای تغییر آدرس IP وارد سایت Epic Games‌ شوید و به ثبت نام بپردازید؛ چون کشور ایران جزو کشورهای تحت پوشش این سایت نیست، حتماً باید از پروکسی استفاده کنید. پس از ثبت نام، برای دریافت بازی‌های رایگان این فروشگاه باید حتماً تأیید دو مرحله‌ای حساب کاربری خودتان را فعال کنید. برای این کار وارد حساب کاربری شده، به قسمت Password & Security بروید و از طریق یکی از ۳ راه ایمیل، پیام کوتاه یا اپلیکیشن اپیک گیزم، این ویژگی را فعال کنید. حالا دانلود عناوین رایگان در دسترس شما قرار می‌گیرد.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *