• دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

تاریخ انتشار فیفا ۲۱ مشخص شد

 تاریخ انتشار فیفا ۲۱ مشخص شد

تاریخ انتشار فیفا ۲۱ | بازی FIFA 21 در چه تاریخی برای کنسول های بازی PS4 و Xbox One و کامپیوترهای شخصی (PC) منتشر خواهد شد؟

همانطور که در اخبار خواندید، چند شب پیش شرکت الکترونیک آرتز رویداد EA Play Live را به صورت آنلاین برگزار کرد و در آن از جدیدترین عناوین بازی خود رونمایی کرد. یکی از جذاب‌ترین این عناوین FIFA 21‌ است. اما سوال اینجاست که تاریخ انتشار فیفا ۲۱ چه زمانی است؟

تاریخ انتشار فیفا ۲۱

بازی FIFA 21 قرار است در تاریخ ۹ اکتبر (۱۸ مهر ماه) برای کنسول های بازی PS4، Xbox One و Nintendo Switch و پلتفرم PC منتشر شود. این بازی همچنین در سه نسخه‌ی Standard، Ultimate و Master عرضه می‌شود. اگرچه کاربران می‌توانند یک هفته زودتر، نسخه‌ی دمو این بازی را نیز اجرا کنند. برای مشاهده تریلر فیفا ۲۰۲۱ می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

الکترونیک آرتز در ماه آگوست امسال اطلاعات بیشتری را در ارتباط با گیم پلی و امکانات این بازی ارائه خواهد کرد. یک خبر جالب توجه دیگری، تأیید عرضه بازی FIFA 21 برای کنسول‌های نسل جدید PS5 و Xbox Series X است؛ هرچند تاریخ عرضه‌ی این نسخه منوط به زمان عرضه‌ی این کنسول‌های نسل جدید است. اگرچه صاحبان کنسول‌های قدیمی‌تر پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان تا زمان عرضه‌ی فیفا ۲۲ فرصت خواهند داشت در صورت ارتقاء کنسول بازی خود به نسل آینده، این بازی را هم به صورت رایگان با خود به کنسول نسل جدیدشان ببرند.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *