• شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹

دانلود جیلبریک آی او اس برای آیفون های مجهز به iOS 11 تا iOS 13.5

 دانلود جیلبریک آی او اس برای آیفون های مجهز به iOS 11 تا iOS 13.5

دانلود جیلبریک آی او اس توسط نرم افزار unc0ver 5.0 برای تمام آیفون های مجهز به iOS 11 تا iOS 13.5 ممکن شد. نسخه جدید هک آیفون توسط گروه آنکاور تهیه شده است.

بعد از سال‌ها، سرانجام یک تیم توسعه دهنده موفق به انتشار نسخه پایدار هک آی او اس اپل برای آیفون‌ها شد. پس از آنکه تیم جیلبریک unc0ver دو روز پیش خبر از عرضه‌ی نسخه جدید آی او اس جیلبریک شده داده بود، ساعاتی پیش این گروه unc0ver 5.0 را با پشتیبانی از جیلبریک تمام دستگاه‌های اجراکننده‌ی iOS 11 تا iOS 13.5 منتشر کرد.

اکنون جیلبریک جدید از هر دستگاهی که به پلتفرم آی او اس متصل است پشتیبانی می‌کند. آن حتی شامل دستگاه‌های آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو که اجرا کننده‌ی آی او اس ۱۳٫۵ هستند نیز می‌شود.

دانلود جیلبریک آی او اس با unc0ver 5.0
جیلبریک آیفون توسط نرم افزار unc0ver 5.0

این یک عرضه‌ی بزرگ برای جامعه‌ی Jailbreak محسوب می‌شود؛ از iOS 8 به بعد هیچگاه شاهد انتشار یک جیلبریک با بهره‌گیری از حفره‌ی ۰day نبودیم. سایر نسخه‌هایی که منتشر شده‌اند همگی در نسخه‌های آزمایشی iOS‌ که بعدتر منتشر شدند، مهار شدند.

برای دانلود جیلبریک آی او اس با نرم افزار unc0ver 5.0 شما می‌توانید به وب سایت رسمی این گروه مراجعه کنید. تا ساعاتی دیگر نیز آموزش جیلبریک آیفون با نرم افزار unc0ver 5.0 را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *