• پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

ایرباد ال جی Tone Free TWS با کیس شارژ ضدعفونی کننده معرفی شد

 ایرباد ال جی Tone Free TWS با کیس شارژ ضدعفونی کننده معرفی شد

ایرباد ال جی Tone Free TWS | شرکت ال جی از هدفون بی سیم تو گوشی جدید HBS-FN4 و HBS-FN6 با یک کیس شارژ‌ بی سیم ضدعفونی کننده رونمایی کرد.

جدیدترین ایرباد ال جی Tone Free TWS که با دو شماره مدل HBS-FN4 و HBS-FN6 معرفی شده، به یک قابلیت جذاب مجهز است. این ایرباد برای نخستین بار در صنعت هدفون‌ها از یک کیس شارژ بی‌سیم ضدعفونی کننده با فناوری UVnano برخوردار است که می‌تواند همزمان با شارژ، باکتری‌های نشسته روی گوشی‌ها را نیز از بین ببرد.

UVnano با تاباندن نور فرابنفش به ایربادها در هنگام شارژ، می‌تواند باتری‌های موجود در سطح گوشی‌ها را از بین ببرد. مهندسان شرکت ال جی بر این باورند که این فناوری می‌تواند ۹۹٫۹ درصد از باکتری‌های موجود روی ایرباد را از بین ببرد. اما ال جی علاوه بر توجه به ایمنی بهداشتی کاربران، با همکاری شرکت Meridian Audio روی بهبود کیفیت صدای خروجی از این ایربادها نیز کار کرده استتا صدای خروجی تا بیشترین حد ممکن به واقعیت نزدیک باشد.

ایرباد ال جی Tone Free TWS مدل HBS-FN4 و HBS-FN6

صدای فراگیر این ایرباد حاصل استفاده از فناوری HPS شرکت Meridian Audio است. هر دو ایرباد معرفی شده از ۴ اکولایزر طبیعی، صدای فراگیر، بیس تقویت شده و تریبل تقویت شده برخوردار هستند. در اینجا حالتی به نام Ambient Sound‌ نیز طراحی شده که فعال کردن آن به کاربر اجازه می‌دهد صدای بیرون را نیز بشنود.

ال جی می‌گوید این ایربادها با هر بار شارژ کامل تا ۶ ساعت بدون وقفه فعالیت می‌کنند. سرعت شارژ کردن مجدد آن‌ها نیز سریع است. به طوری که فقط با ۵ دقیقه شارژ سریع، شما می‌توانید ۱ ساعت از آن‌ها استفاده کنید. همچنین با استفاده از کیس شارژ بی‌سیم، شما قادر خواهید بود ۱۸ ساعت از ایرباد خود استفاده کنید.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *