• پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

(ویدیو) دوربین وان پلاس ۸ پرو درون اجسام مشکی را نمایان می‌کند!

 (ویدیو) دوربین وان پلاس ۸ پرو درون اجسام مشکی را نمایان می‌کند!

دوربین وان پلاس ۸ پرو / OnePlus 8 Pro دارای یک فیلتر شبیه به اشعه ایکس است که می‌تواند درون اجسام مشکی مثل یک جعبه سیاه را در شرایط نوری خوب نمایان کند!

ما معمولاً وقتی در مورد دوربین گوشی‌های هوشمند صحبت می‌کنیم، به ویژگی‌های جالب توجه زیادی اشاره می‌شود؛ ولی تا به امروز هیچ دوربین موبایلی را ندیده‌ایم که بتواند یک اشعه ایکس واقعی داشته باشد. ظاهراً دوربین وان پلاس ۸ پرو که تا چندی دیگر معرفی می‌شود، از یک فیلتر به نام “Photochrom” استفاده می‌کند که به لطف حسگرهای مادون قرمز، می‌تواند درون اجسام مشکی را ببیند!

کار کردن این ویژگی خیلی ساده است. کافیست به اپلیکیشن دوربین گوشی وان پلاس خود بروید و سپس از فیلترهای رنگ موجود برای اعمال کردن روی تصاویر، گزینه‌ی Photochrom را انتخاب کنید. سپس لنز دوربین را به سمت یک شیء مشکی نظیر یک ریموت کنترل تلویزیون ببرید. در صورتی که پوسته‌ی مشکی رنگ شیء شما خیلی ضخیم نباشد و نور مناسبی نیز در محیط وجود داشته باشد، شما می‌توانید با این فیلتر درون کنترل را مشاهده کنید.

این قابلیت گوشی جدید وان پلاس ۸ پرو ابتدا توسط یک افشاگر به نام بن گسکین در توییتر منتشر شد که بسیاری از ما تصور کردیم آن یک حقه است. اما وقتی کاربران بیشتری این ویژگی را آزمایش کردندف متوجه شدند که چنین قابلیتی واقعاً وجود دارد. به طور مثال در ویدیوی بالا شما می‌توانید ببینید که این دوربین با فیلتر فتوکروم خود می‌توان درون اشیائی مانند یک ریموت کنترل تلویزیون و اپل TV را به نمایش بگذارد.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *