• پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹

پیمان کارگر رئیس شرکت اینفینیتی نیسان شد

 پیمان کارگر رئیس شرکت اینفینیتی نیسان شد

پیمان کارگر مدیرعامل شرکت خودروسازی اینفینیتی شد. Infiniti برند سازنده اتومبیل های لوکس شرکت نیسان ژاپن است.

پیمان کارگر ، مدیرعامل شرکت رنو پارس در ایران اکنون به سمت ریاست شرکت خودروسازی اینفینیتی ، برند سازنده‌ی اتومبیل‌های لوکس شرکت نیسان دست پیدا کرد. کارگر ۵۳ ساله دارای مدرک کارشناسی علوم کاربردی از دانشگاه لیون فرانسه و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از مرکز آموزش عالی لندن است. کارگر کار خودش را با استخدام در شرکت خودروسازی فرانسوی رنو آغاز کرد و با طی کردن پله‌های ترقی سمت‌های مدیریتی مختلفی را از جمله مدیرعاملی رنو پارس به عنوان تولیدکننده محصولات رنو در ایران کسب کرد. پیمان کارگر همچنین در طول سال‌های اخیر مسئول فروش و بازاریابی اتومبیل های رنو و نیسان در ۸۰ کشور مختلف بوده است.

شرکت نیسان امروز رسماً اعلام کرده است که کارگر به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت Infiniti منصوب شده است. او حالا باید به دفتر کار خود در یوکوهاما ژاپن برود و مسئولیت سخت و سنگین محصولات لوکس تحت نظر شرکت نیسان را بر عهده بگیرد.

طی سال‌های اخیر محصولات برند اینفینیتی با کاهش فروش، به خصوص در ایالات متحده مواجه شده‌اند. حال باید دید آیا این مدیر اجرایی جوان ایرانی می‌تواند جان دوباره‌ای به برند ژاپنی سازنده خودروهای لوکس بدهد. از سوابق موفقیت آمیز کارگر می‌توان به افزایش کیفیت تولید محصولات رنو در ایران،‌ در زمان مدیریت او در سمت مدیرعاملی رنو پارس و رنو اشاره کرد.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *