• دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

قیمت پلی استیشن ۵ سونی چقدر خواهد بود؟

 قیمت پلی استیشن ۵ سونی چقدر خواهد بود؟

قیمت پلی استیشن ۵ سونی / Sony Playstation 5 چقدر خواهد بود؟ یک منبع ادعا می‌کند که آمازون به طور اتفاقی قیمت PS5 را فاش کرده است.

چند روز پیش بود که شرکت سونی به صورت رسمی از کنسول پلی استیشن ۵ خود رونمایی کرد. اما PS5 همانند ایکس باکس وان اس که سال گذشته عرضه شد، در دو نسخه‌ی معمولی و دیجیتال عرضه خواهد شد. تفاوت این دو نسخه، حذف شدن دیسک ۴K Blu-ray از مدل دیجیتال است و این بدان معناست که فقط می‌توانید از بازی‌های دیجیتالی در آن استفاده کنید.

البته سونی در رویداد پلی استیشن هیچ صحبتی از قیمت پلی استیشن ۵ نکرد تا گمانه‌زنی‌ها در جامعه‌ی گیمرها به وجود آید. این شرکت ژاپنی حتی هیچ زمانی را برای آغاز پیش فروش کنسول بازی جدید خودش اعلام نکرده است.

قیمت پلی استیشن ۵ ، فراتر از پیش‌بینی‌ها

سونی قصد دارد Playstation 5 را در دو نسخه با حافظه‌ی ۱ و ۲ ترابایتی روانه‌ی بازار کند. ظاهراً قیمت نسخه ۱ ترابایتی این کنسول بازی برای بازار بریتانیا ۵۹۹ پوند خواهد بود. این درحالیست که برای مدل ۲ ترابایتی آن باید ۷۶۵ پوند را بپردازید.

این درحالیست که تحلیلگران برآورد می‌کردند پلی استیشن جدید سونی در زمان عرضه با قیمتی در حدو ۴۰۰ پوند وارد بازار شود. اگر این قیمت‌های اعلام شده واقعی باشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سونی پس از مدتی فروش کم، ناچار به کاهش قیمت نسل جدید کنسول بازی پلی استیشن خواهد شد.

1+

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *