• دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2 با ویرایشگر ویدیویی منتشر شد

 آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2 با ویرایشگر ویدیویی منتشر شد

آپدیت جدید تلگرام ، Telegram 6.2 | نسخه جدید تلگرام ۶٫۲ با امکاناتی فراوان از جمله یک ویرایشگر ویدیویی، استیکرهای متحرک و بهبود عملکرد بخش GIF برای اندروید و آی او اس منتشر شد.

نسخه جدید تلگرام ۶٫۲ با امکاناتی جذابی از جمله یک ویرایشگر ویدیویی و پشتیبانی از استیکرهای متحرک منتشر شد.

ویرایشگر ویدیویی

در آپدیت جدید تلگرام شما می‌توانید کیفیت ویدیوها را به دلخواه خود افزایش دهید. علاوه بر این تغییراتی در تنظیمات روشنایی و غلظت رنگ آن اعمال کنید تا نتیجه‌ی دلخواه شما حاصل شود. همچنین شما می‌توانید به لطف ویرایشگر جدید این اپلیکیشن، روی عکس‌ها و ویدیوهای خود نقاشی کنید.

آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2

استیکرهای متحرک

یکی از ویژگی‌های جذاب تلگرام ۶٫۲ امکان اضافه کردن استیکرهای متحرک به عکس‌ها و ویدیوهای شما است. شما با این کار می‌توانید تصاویرتان را به فایل‌های گیف تبدیل کنید و برای دوستان خود بفرستید.

آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2

پیشرفت دنیای گیف‌ها

در بخش گیف‌ها، گزینه‌ای اضافه شده که می‌تواند محبوب‌ترین و مورد استفاده‌ترین فایل‌های GIF را به شما پیشنهاد دهد. شما همچنین با سرعت بیشتری می‌توانید در گیف‌ها جستجو کنید و تصویر مورد علاقه‌ی خودتان را بیابید، سپس آن‌ها را در بخشی به نام Recent ذخیره کنید تا مجدداً در زمان دیگری از آن‌ استفاده کنید.

آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2

انعطاف بیشتر با فولدرها

تلگرام با نسخه‌ی قبلی، امکان نظم بخشیدن به چت‌ها از طریق ایجاد فولدرها را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. اکنون این فولدرها در آپدیت جدید تلگرام انعطاف بیشتری پیدا کرده‌اند و شما می‌توانید با آزادی عمل بیشتری از آن‌ها استفاده کنید.

آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2

اندرویدی‌ها بخوانند

تلگرام امکانات مخصوصی را برای کاربران تلگرامی اضافه کرده است. پیام‌هایی که با تصاویر متحرک همراه هستند را می‌توانید ویرایش کنید. پخش کننده ویدیویی نیز بهبود پیدا کرده تا زیرنویس‌های طولانی و کنترلرها باعث بروز مشکلی برای شما نشوند. همچنین ویدیوهای کمتر از ۳۰ ثانیه نیز به صورت خودکار تکرار می شوند. انیمیشن ارسال و دریافت پیام‌های صوتی نیز زیباتر شده است.

آپدیت جدید تلگرام / Telegram 6.2
0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *