• دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹

Wing کتاب های درسی را با پهپاد به دانش آموزان آمریکایی تحویل می‌دهد

 Wing کتاب های درسی را با پهپاد به دانش آموزان آمریکایی تحویل می‌دهد

کتاب های درسی در آمریکا | شرکت Wing تصمیم گرفته است تا کتاب های مورد نیاز دانش آموزان آمریکایی را از طریق پهپاد به آن‌ها تحویل دهد.

شرکت Wing که یکی از شرکای گوگل است، اخیراً از پهپاد برای تحویل کتاب های درسی به دانش آموزان آمریکایی استفاده می‌کند. این شرکت می‌خواهد از روش پهپادی به نوعی ذوق و اشتیاه دانش آموزان را برای مطالعه در تابستان برانگیزد. وینگ زیر نظر آلفابت، شرکت مادر گوگل فعالیت می‌کند.

از سال ۲۰۱۳ که جف بزوس، مدیرعامل آمازون در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که در حال کار روی روش تحویل کالا به واسطه‌ی پهپادها است، شرکت‌های فعال در حوزه فناوری تلاش می‌کنند به هر نحوی بتوانند این ایده را پیاده سازی کنند. اگرچه قوانین سفت و سخت برخی از کشورها باعث شده این ایده خیلی فراگیر نشود و فقط در برخی از مناطق جهان شاهد استفاده از این سبک تحویل کالا باشیم.

کتاب های درسی دانش آموزان آمریکا تحویل پهپاد

تحویل کالا با پهپاد در همه‌گیری کروناویروس

حالا با نزدیک شدن به فصل تابستان و دسترسی نداشتن دانش آموزان به کتابخانه‌ها به علت شیوع ویروس کرونا، وینگ تصمیم گرفته کتاب‌های مورد نیاز آموزان را بدون نیاز خرید فیزیکی و حتی تحویل توسط پستچی، از طریق پهپاد به آن‌ها تحویل دهد. شاید شیوع کرونا بتواند بهانه‌ی خوبی برای گسترش فعالیت سرویس‌های مبتنی بر پهپاد در سراسر جهان باشد.

0

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *