• شنبه, ۱۴ تیر , ۱۳۹۹

مدیرعامل شیائومی نمی‌تواند از گوشی آیفون خود دل بکند!

 مدیرعامل شیائومی نمی‌تواند از گوشی آیفون خود دل بکند!

بار دیگر اشتباه مدیرعامل شیائومی در پست گذاشتن در شبکه اجتماعی خود باعث فاش شدن استفاده‌ی او از یک گوشی آیفون ۱۱ اپل به عنوان گوشی اصلی خود شد!

ظاهراً لی جون، مدیرعامل شیائومی یکی از طرفداران پر و پا قرص محصولات کمپانی اپل است. همین چند وقت پیش بود که علاقه‌ی وی به گوشی آیفون ۱۱ برای او دردسرساز شده بود، اما ظاهرا این مدیر اجرایی هیچ ترسی از این قضیه ندارد. شاید هم واقعاً شکل‌گیری شرکت شیائومی واقعاً با الهام گرفتن از اپل باشد؛ زیرا بسیاری معتقدند محصولات این شرکت گویا نسخه‌ی چینی محصولات اپل است.

این آیفون ۱۱ دوست داشتنی!

لی جون به تازگی پستی را در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر کرده که ظاهراً با آیفون ۱۱ این کار را انجام داده است. کاربران خیلی سریع متوجه نام آیفون ۱۱ در زیر نام او شدند و همین جنجال آفرین شد، اما یکی از شرکای تجاری شیائومی سعی کرد این قضیه را توجیه کند و ادعا کرد مدیرعامل شیائومی فقط با هدف نظارت بر محصولات پرطرفدار رقبا، این گوشی را در دست داشته است! او سپس توضیح داد که لی جون به خاطر بررسی آیفون ۱۱ اپل این محصول را در دست داشته است. اما در اینجا چند نکته وجود دارد.

مدیرعامل شیائومی علاقه به آیفون 11 اپل

اول اینکه چرا اگر لی جون این گوشی را برای بررسی در دست گرفته، به عنوان دستگاه اصلی خودش از آن استفاده می‌کند و در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد و پست می‌گذارد؟ نکته‌ی بعدی اینکه چند ماهیست از معرفی آیفون ۱۱ اپل می‌گذرد و در حالی که به رونمایی از آیفون ۱۲ اپل نزدیک می‌شویم، منطقی نیست که این مدیر اجرایی یک گوشی نه چندان جدید رقیب را برای بررسی در دست گرفته باشد.

اما این اولین باری نیست که شاهد استفاده‌ی یکی از مدیران ارشد اجرایی از گوشی‌های آیفون اپل هستیم. پیشتر گزارش مشابهی در مورد یکی از نمایندگان سامسونگ و همچنین مدیرعامل شرکت ریلمی در هند نیز در حالی که گوشی اصلی آن‌ها یک آیفون بوده است را شنیده‌ایم. حتی برخی از سلبریتی‌هایی که در تبلیغات گوشی‌های اندرویدی حضور دارند نیز ترجیح می‌دهند برای استفاده‌ی روزمره‌ی خودشان از یک آیفون استفاده کنند. شاید این تصمیم توسط یک سلبریتی عجیب نباشد، اما وقتی مدیرعامل یک شرکت گوشی‌ساز چنین تصمیمی می‌گیرد، ما را به فکر فرو می‌برد!

1+

تحریریه آپدیت

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *